x-floc inblaastoestellen
Met X-FLOC biedt ISOPROC u machines die bij uitstek geschikt zijn voor het inblazen van cellulose-isolatie maar ook houtvezels en andere.




X-FLOC werkwijze inblaasmachine


Het principe: een zak isofloc wordt bovenaan in de ton geledigd. Daar worden de gecompacteerde vlokken weer losgewerkt om vervolgens langs een schoepenwiel in de transportslang terecht te komen. Daarna wordt de cellulose met veel lucht via een inblaasslang vervoerd tot bij het in te blazen compartiment. De ruwe wand van de inblaasslang zorgt voor een verder decompacteren in de slang en brengt de vlokken tot een luchtige homogene massa, die vervolgens in de te isoleren compartimenten ingeblazen wordt.

xfloc schets inblaasmachine
x-floc em400
x-floc zellofant vullen


















Om zetting te voorkomen moeten de cellulosevlokken met de juiste densiteit aangebracht worden. Daartoe is het belangrijk te werken met een afzonderlijk regelbaar debiet van de lucht enerzijds en de hoeveelheid cellulose anderzijds. isofloc-blazers worden speciaal opgeleid om de instellingsmogelijkheden van de X-FLOC-machines optimaal te benutten.

X-FLOC accessoires en technieken


De X-FLOC machines kunnen uitgerust worden met diverse accessoires voor toepassing van verschillende technieken.

x-floc accessoire
x-floc accessoire
x-floc accessoire











Voor nadere inlichtingen of een vrijblijvende offerte kan u mailen naar: johan.clareboudt@isoproc.be