x

Ons team voor Vlaanderen

Uw 1ste contact voor Vlaanderen

Voor vakhandels
Peter Eykens
e-mail: peter.eykens@isoproc.be
tel.: +32 473 11 16 23
Voor aannemers
Wolfgang Tuschen
e-mail: wolfgang.tuschen@isoproc.be
tel.: +32 472 67 25 42
Voor aannemers (iQ3 & X-Floc)
Pierre Sibille
e-mail: pierre.sibille@isoproc.be
tel.: +32 484 49 50 18
Technische helpdesk en contact architecten
Ingenieurs die thuiszijn in de bouwsector
e-mail: technical@isoproc.be
tel.: +32 15 62 19 35

Ondersteunende diensten

Algemeen onthaal
Nicole Daelemans
e-mail: info@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Bestellingen
Murielle Trochs
e-mail: orders@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 08
Metingen van luchtdichtheid (Blowerdoor), akoestiek, ventilatiesystemen en thermografie
Jakob Eykens - Sam Eykens - Vincent Hermann
e-mail: testing@isoproc.be
tel.: +32 15 62 18 35
Opleidingen
Karl Milants
e-mail: education@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 02
Onderzoek en ontwikkeling
Jonas Eykens
e-mail: jonas.eykens@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Marketing
Arnout Ulenaers
e-mail: arnout.ulenaers@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 01
Boekhouding
Rit Boogaerts
e-mail: rit.boogaerts@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Personeelsdienst
Annelies Vanhooren
e-mail: annelies.vanhooren@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35

Product Managers (T. +32 15 62 19 35)

Product development

Project and product development manager
Arnaud Ben Haddou
e-mail: arnaud.benhaddou@isoproc.be
tel.: +32 10 60 86 63

Productielijn iQ3 (T. +32 10 60 86 60)

Plant Manager
Philippe Sun
e-mail: philippe.sun@isoproc.be
tel.: +32 10 60 86 63
Verantwoordelijke onderzoek en ontwikkeling
Matthieu Mosseray
e-mail: matthieu.mosseray@isoproc.be
tel.: +32 10 60 86 62
Medewerker kwaliteitsbewaking
Damon Mehaignoul
Verantwoordelijke productie
Manuel Roucour
Verantwoordelijke onderhoud productielijn
Cédric Detaille
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Anthonin Macors
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Nicolas De Wilde
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Lorric Chauvaux
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Bruno Lecoq
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Rachid Rafi
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Laurent Dricot
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Patrick Delahaut

Freelance lesgever en adviseur

Freelance lesgever & adviseur
Kris Bruneel
Freelance lesgever & adviseur
Ann Baert
Freelance lesgever & adviseur
Daniel De Vroey
Freelance lesgever & adviseur
André Baivier
e-mail: technical@isoproc.be
tel.: +32 496 14 57 60