Bouwoplossingen voor morgen

Geselecteerde merken voor duurzame bouwprojecten

Ons team voor Vlaanderen

Uw 1ste contact voor Vlaanderen

Voor vakhandels
Peter Eykens
e-mail: peter.eykens@isoproc.be
tel.: +32 473 11 16 23
Voor aannemers (Celit)
Christoffel Buyst
e-mail: christoffel.buyst@isoproc.be
tel.: +32 472 67 25 42
Voor aannemers (iQ3 & X-Floc)
Pierre Sibille
e-mail: pierre.sibille@isoproc.be
tel.: +32 484 49 50 18
Voor aannemers (pro clima)
Wolfgang Tuschen
e-mail: wolfgang.tuschen@isoproc.be
tel.: +32 472 67 25 42
Technische helpdesk en contact architecten
Ingenieurs die thuiszijn in de bouwsector
e-mail: technical@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35

Ondersteunende diensten

Algemeen onthaal
Nicole Daelemans
e-mail: info@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Bestellingen
Murielle Trochs
e-mail: orders@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 08
Opleidingen
Karl Milants
e-mail: education@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 02
Blowerdoor tests & thermografie
Jakob Eykens - Sam Eykens
e-mail: testing@isoproc.be
tel.: +32 15 62 18 35
Onderzoek en ontwikkeling
Jonas Eykens
e-mail: jonas.eykens@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Marketing
Arnout Ulenaers
e-mail: arnout.ulenaers@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 01
Boekhouding
Rit Boogaerts
e-mail: rit.boogaerts@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Personeelsdienst
Annelies Vanhooren
e-mail: annelies.vanhooren@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35

Product Managers (T. +32 15 62 19 35)

pro clima
Xavier Gantois
e-mail: xavier.gantois@isoproc.be
Celit
Christoffel Buyst
e-mail: christoffel.buyst@isoproc.be
tel.: +32 472 67 25 42
iQ3 & X-Floc
Pierre Sibille
e-mail: pierre.sibille@isoproc.be
tel.: +32 484 49 50 18
DämmRaum
Paul Eykens
e-mail: paul.eykens@isoproc.be

Productielijn iQ3 (T. +32 10 60 86 60)

Plant Manager
Arnaud Ben Haddou
e-mail: arnaud.benhaddou@isoproc.be
tel.: +32 10 60 86 63
Verantwoordelijke kwaliteit
Gérard Thibaut
e-mail: gerard.thibaut@isoproc.be
tel.: +32 10 60 86 62
Verantwoordelijke onderhoud productielijn
Cédric Detaille
Verantwoordelijke productie
Manuel Roucour
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Nicolas De Wilde
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Damon Mehaignoul
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Lorric Chauvaux
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Bruno Lecoq
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Rachid Rafi
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Michaël Radoux
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Laurent Dricot
Productiemedewerker iQ3-cellulose
Patrick Delahaut

Freelance lesgever en adviseur

Freelance lesgever & adviseur
Kris Bruneel
Freelance lesgever & adviseur
Ann Baert
Freelance lesgever & adviseur
Joke Brans
Freelance lesgever & adviseur
Daniel De Vroey
Freelance lesgever & adviseur
André Baivier
e-mail: technical@isoproc.be
tel.: +32 496 14 57 60