Bouwoplossingen voor morgen

Geselecteerde merken voor duurzame bouwprojecten

Ons team voor Vlaanderen

Uw 1ste contact voor Vlaanderen

Voor vakhandels en key accounts
Wilfried Huybrechts
e-mail: wilfried.huybrechts@isoproc.be
tel.: +32 487 82 47 59
Voor aannemers (uitz. i3)
Wolfgang Tuschen
e-mail: wolfgang.tuschen@isoproc.be
tel.: +32 472 67 25 42
Voor i3-aannemers
Pierre Sibille
e-mail: pierre.sibille@isoproc.be
tel.: +32 15 62 19 35
Technische helpdesk en contact architecten
Ingenieurs die thuiszijn in de bouwsector
e-mail: technical@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35

Product Managers (T. +32 15 62 19 35)

pro clima
Xavier Gantois
e-mail: xavier.gantois@isoproc.be
Celit
Christoffel Buyst
e-mail: christoffel.buyst@isoproc.be
i3
Pierre Sibille
e-mail: pierre.sibille@isoproc.be
DämmRaum
Paul Eykens
e-mail: paul.eykens@isoproc.be

Ondersteunende diensten

Algemeen onthaal
Nicole Daelemans
e-mail: info@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Bestellingen
Murielle Trochs
e-mail: orders@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 08
Boekhouding
Rit Boogaerts
e-mail: rit.boogaerts@isoproc.be
tel.: +32 15 62 39 35
Opleidingen
Karl Milants
e-mail: education@isoproc.be
tel.: +32 15 69 87 02
Blowerdoor tests & thermografie
Jakob Eykens - Peter Eykens
e-mail: testing@isoproc.be
tel.: +32 15 62 18 35